В МВС розповіли про порушення громадського порядку під час святкування Дня Незалежності

Офіційні заходи та марш захисників в столиці пройшли без серйозних порушень громадського порядку.

Про це сказав начальник поліції Києва Андрій Крищенко, повідомляє пресслужба МВС у Facebook.

«Зараз все спокійно. Офіційні заходи, а також марш ветеранів, який ще триває, пройшли без суттєвих порушень громадського порядку. Всього в урочистостях за попередніми підрахунками взяли участь близько 50 тис. осіб», – сказав Андрій Крищенко.

Також за інформацією начальника столичної поліції, трьох осіб було затримано. Один чоловік виліз на металеву конструкцію під час промови президента та заявивши, що в нього є граната відмовлявся спускатися: «Людина, попередньо в стані алкогольного сп’яніння, впала з конструкції, та була затримана співробітниками поліції. На ного складено два адмінпротоколи, ніяких заборонених речей при ньому не було. Ще дві особи були затримані в пунктах перевірки з речовиною, схожою на канабіс», – сказав Андрій Крищенко.

За словами очільника поліції Києва буле одне повідомлення про замінування Майдану Незалежності, за цим фактом відкрито кримінальне провадження: «Але все було перевірено до цього повідомлення і ніякої загрози не було».

«Поліцейські продовжують нести службу з охорони громадського порядку під час святкування Дня Незалежності. Задіяні до 2 тис. правоохоронців», – сказав Андрій Крищенко.

Нагадаємо, у центрі Києва зранку 24 серпня розпочалися урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

Loading...