Новини » Економіка 24 серпня, 2019, 22:40
Україна успішно провела перші в історії випробування ступеня ракети-носія
Фото: КБ «Південне»
Фото: КБ «Південне»

23 серпня, напередодні 28-ї річниці Незалежності України, вперше за часи її новітньої історії, були проведені вогневі випробування ступеня ракети-носія середнього класу.

Про це повідомляє КБ «Південне» на своїй сторінці у Фейсбук.

Зазначається, що відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», який був спроектований КБ «Південне» та виготовлений на Південмаші.

«Це заключні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія «Циклон-4» – саме він буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники в цільову точку», – наголошують КБ.

Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п’ять разів, як і було заплановано конструкторами КБ «Південне».

Випробування визнано успішними. По закінченню проведення всього обсягу випробувань у КБ «Південне» готові представити більш детальний звіт.

Нагадаємо, що до складу третього ступеня РН «Циклон-4» входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування. Також основні конструкторські рішення закладено до складу другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».

Раніше повідомлялося, що конструкторське бюро «Південне» планує виробництво ракетних двигунів власної розробки у США. 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:40 :41