Новини » Курйози 24 серпня, 2019, 6:55
У Шотландії обрали найкращий жарт року

На початку серпня в шотландському Единбурзі стартував щорічний театральний фестиваль «Фріндж». Більшість номерів на фестивалі – комічні. Саме тут почалася кар’єра Роуена Аткінсона і Стівена Фрая. А в 2013 році Фібі Уоллер-Брідж («Вбиваючи Єву») вперше показала на «Фріндж» свій моноспектакль, на основі якого потім був знятий серіал «Дрянь».

На фестивалі немає відбірної комісії, і взяти участь в ньому може кожен бажаючий, зазначає birdinflight.

Цього року премію телеканалу Dave за кращий жарт фестивалю отримав шведський комік Олаф Фалафель. За жарт віддали голоси понад 40% з 2 тисяч тих, хто голосував людей. Жарт звучить так: «Я постійно викрикую «брокколі» або «кольорова капуста». Напевно, у мене суцвіття «. В англійській мові «суцвіття» – florets, а це співзвучно з назвою синдрому Туретта – в побуті просто Tourette’s. На другому місці опинилася жарт Річарда Стотта: «Хтось вкрав мої антидепресанти. Ким би вони не були, я сподіваюся, вони щасливі».

Олаф не розкриває свого справжнього імені: він говорить, що при народженні його назвали Дереком (Derek Chickpeas), але це ім’я здалося йому неблагозвучним. Він також називає себе «восьмим самим смішним коміком в Швеції».

Незабаром благодійна організація, яка допомагає людям з синдромом Туретта, відреагувала на присудження нагороди. Її члени попросили Олафа Фалафель принести вибачення за його жарт. Директор організації Сюзанна Добсон сказала BBC, що на їх телефон довіри надійшло кілька дзвінків від батьків дітей з синдромом Туретта. Всі вони були розсерджені і засмучені жартом.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 02:17 :13