Спецмарафон телеканалу ZIK до 28-ої річниці Незалежності України, – повне відео

ZIK

До 28-ої річниці Незалежності України телеканал ZIK підготував спеціальний телемарафон, який розпочався 24 серпня о 8 годині ранку.

Протягом дня для глядачів відбувалася трансляція заходів вшанування пам'яті героїв, загиблих за свободу та незалежність на Алеї Героїв Небесної сотні, а також Ходи гідності.

Ведучі каналу спілкувалися з гостями в студії, де обговорювали новий формат святкування Дня Незалежності України.

Також транслювали прямі включення з різних куточків України, під час яких глядачі  змогли побачити, як проходять урочистості в різних регіонах країни.

Переглянути повне відео можна просто тут:

Ввечері ж глядачі зможуть побачити ексклюзивне інтерв’ю з першим Президентом України Леонідом Кравчуком і дізнатися про підсумки дня в програмі «Деталі».

Залишайтеся з телеканалом ZIK, щоб не проґавити найцікавіше!

Довідково:

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень - постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші. Загалом його транслюють понад 150 операторів кабельного телебачення.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко. 

Loading...