Новини » Політика 24 серпня, 2019, 16:05
Прізвище нового прем’єра буде «Зеленський», – віцепрем’єр Павло Розенко
Віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: Пресслужба Павла Розенка
Віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: Пресслужба Павла Розенка

Урядом буде керувати Офіс Президента, тому підбирають людину, яка буде повністю залежати від ОП та не матиме власних політичних амбіцій, а сліпо виконуватиме те, що буде говорити і формувати Офіс.

Про це під час телефонного включення у прямому ефірі спецмарафону телеканалу ZIK до 28-ї річниці Незалежності України заявив віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко.

Відповідаючи на запитання ведучих, хто із чинних урядовців може «перейти» до складу наступного Кабміну, Павло Розенко зауважив, що дуже цікаво спостерігати за трансформацією думок представників «Слуги народу» та Президента України, які спочатку критикували уряд, а нині вже говорять про те, що КМУ – професійний і окремих міністрів можуть залишити.

Павло Розенко переконаний, що така зміна думок викликана тим, що у президентській команді побачили, що у них немає кандидатур, які могли б виконувати ті завдання, які ставить влада, і працювати краще, аніж чинні урядовці. Тому, переконаний віцепрем’єр, постало питання, що окремі із членів уряду можуть залишитися.

Водночас, Павло Розенко закцентував: «Мені буде дуже дивно побачити у новому уряді нинішніх урядовців у зв’язку з тим, що нам пів року виборчої кампанії розказували, що всіх членів уряду треба люструвати».

Сам Павло Розенко зізнався, що не має бажання пропонувати свою кандидатуру до складу наступного КМУ.

Коментуючи імовірність того, що новим прем’єром стане заступник голови Офісу Президента Олексій Гончарук, Павло Розенко зауважив, що ця людина уже перебувала у владі.

Віцепрем’єр наголосив, що нині уся відповідальність за ситуацію в країні лежить на президентові, а тому прізвище нового прем’єра буде «Зеленський», як і прізвища решти міністрів.

«Я так розумію, що у цілому урядом буде керувати Офіс Президента, тому підбирають людину, яка буде повністю залежати від Офісу Президента, яка не буде мати власних політичних амбіцій, а сліпо буде виконувати те, що буде говорити і формувати їй ОП», – заявив Павло Розенко.

Нагадаємо, що новообраний народний депутат Давид Арахамія від «Слуги народу» заявляв, що один міністр чинного уряду зможе перейти до нового.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:14 :54