Нацбанк зробив для Укрпошти «валютне» послаблення

Національний банк надав можливість ПАТ «Укрпошта» переоформити генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій у спрощеному порядку.

Про це йдеться у постанові Національного банку №110 від 22 серпня 2019 року, повідомляє пресслужба НБУ.

«Національний банк України надав можливість Укрпошті переоформити генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій у спрощеному порядку», – йдеться у повідомленні.

У НБУ пояснили, що наразі національний оператор поштового зв’язку має генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій з переказу грошових коштів (поштового переказу), отриману до змін у валютному регулюванні. Термін дії цієї ліцензії спливає у травні наступного року.

Тому, за рішенням Правління, процедура переоформлення ліцензії згідно з новими вимогами буде для Укрпошти спрощеною, тобто потребуватиме меншої кількості документів.

Таке рішення дозволить виконати вимоги нового валютного регулювання, не спричиняючи перебоїв у діяльності Укрпошти, наголосили в пресслужбі.

Зміни затверджені постановою Правління Національного банку №110 від 22 серпня 2019 року «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 02 січня 2019 року № 9». Вони набирають чинності з 24 серпня 2019 року.

Як повідомляли раніше, Укрпошта оцінюватиме якість роботи відділень за QR-кодами.

Loading...