Новини » Спорт 24 серпня, 2019, 23:14
Катерина Бех і Юрій Ситник здобули «срібло» та «бронзу» ЧС-2019 з літнього біатлону серед юніорів
Українка Катерина Бех, китаянка Чу Янь Мень і росіянка Анастасія Горєєва – призери світового форуму з літнього біатлону серед юніорок у спринті / biathlon.com.ua

Другий день чемпіонату світу з літнього біатлону в білоруських Раубічах принесли в скарбничку збірної України дві нагороди в спринтерських гонках юніорів.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України, однією з героїнь сьогоднішнього спринту у юніорок стала українка Катерина Бех. Чисто пройшовши стрільбу лежачи, в стійці Катя допустила всього одну помилку, і до фінішу прийшла другою, ще раз підтвердивши невипадковість свого подвійного успіху на зимовому чемпіонаті світу-2019 в минулому сезоні.

Поступилася Бех лише чемпіонці змагань – китаянці Чу Янь Мень, яка вчорашнє «срібло» у суперспринті обміняла на найвищу нагороду в спринті. Причому, час проходження дистанції у дівчат майже ідентичний – українка поступилася в якості стрільби і скорострільності. Але в гонці переслідування саме Бех буде головною конкуренткою для лідера, оскільки інші суперниці відстали на хвилину і більше.

А ось вчорашньому призерові суперспринту, Анні Кривонос, на цей раз для потрапляння на подіум трохи забракло влучності. Після одного промаху на стрільбі лежачи Аня ще зберігала шанси на боротьбу за нагороди. Але ще два промахи на стрільбі стоячи відправили її на підсумкове десяте місце.

Так само з трьома незакритими мішенями закінчили спринт Ганна Коваленко і Валерія Дмитренко, які фінішували 26-ю і 33-ю відповідно. Любов Кип’яченкова також зробила три промахи, але – на кожному з вогневих рубежів, тому навіть при хорошій швидкості боротися за високі позиції не змогла: 42-а в підсумку.

А почався другий змагальний день чемпіонату світу-2019 з літнього біатлону для України бронзовим успіхом в спринті у юніорів, де свою кращу поки гонку на міжнародному рівні провів Юрій Ситник (на фото). Залишивши незакритою всього одну мішень і показавши 11-й час по чистому ходу, харків’янин на фініші зумів зберегти місце в призовій трійці, завоювавши бронзову медаль.

На фінішне коло Ситник йшов в один час з лідером Дмитром Лазовським. Але білорус на фінішному колі розвинув неймовірну швидкість, не залишивши шансів суперникам, принісши в скарбничку господарів чемпіонату друге «золото». Другим виявився чеський спортсмен Мікулаш Карлік, який на останньому колі прорвався з 11-го місця до срібної медалі.

Позиції в ТОП-20 вибороли двоє наймолодших спортсменів нашої команди, які зуміли впоратися зі стрільбою при одному колі штрафу. Роман Боровик фінішував 11-м, а Владислав Романчіч – на 20-му рядку.

Цікаво, що 25-у позицію розділили ще двоє українців – Олександр Пономаренко та Євген Івченко. А ось у головної надії нашої команди на цьому чемпіонаті, Руслана Бригадира, спринт не задався: лише 32-е місце при двох колах штрафу.

2019-09-15 21:36 :26