Новини » Події 24 серпня, 2019, 14:32
ДСНС розпочала демонтаж фортифікацій під Станицею Луганською, – СЦКК

ДСНС розпочала роботи з обстеження фортифікаційної споруди опорного пункту, в районі населеного пункту Станиця Луганська, на наявність вибухонебезпечних предметів з правого боку від дороги в напрямку незаконних збройних формувань РФ.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

«Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що 24 серпня 2019 року, група підрозділу ДСНС України розпочала роботи щодо обстеження фортифікаційної споруди опорного пункту, в районі населеного пункту Станиця Луганська, на наявність вибухонебезпечних предметів з правої сторони від дороги у напрямку незаконних збройних формувань РФ», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після обстеження о 10.35 год. вказана група ДСНС розпочала демонтаж споруди та її розбирання. Станом на 11.15 год. розрахунок піротехнічного підрозділу ДСНС демонтував 10 одиниць покришок на ближньому, до зруйнованого мосту, опорному пункті.

Крім того, у повідомлені йдеться про те, що при відсутності синхронних дій з боку бойовиків українська сторона змушена буде припинити зазначені роботи.

Також на вказану ділянку прибули представники СММ ОБСЄ з метою оцінки оперативної обстановки, з’ясування поточного стану справ. Станом на 12:00 з боку окупаційних властей будь-яких інженерних робіт не проводиться.

«Наголошуємо, що блокування окупаційною адміністрацією робіт в Станиці Луганській в черговий раз свідчить про небажання, російськими найманцями та їхніми збройними формуваннями, розпочати практичні заходи по демонтажу фортифікаційних споруд на своїй території, та в подальшому надати можливість перейти до реальних дій по ремонту зруйнованої частини мосту», – наголосили у СЦКК

Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня, в День Незалежності України, від початку доби бойовики вже двічі атакували позиції українських захисників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 15:13 :12