Новини » Спорт 24 серпня, 2019, 23:52
Дар’я Блашко здобула «бронзу» ЧС-2019 з літнього біатлону у спринті
Українка Дар’я Блашко (№ 5) у білоруських Раубічах здобула «бронзу» чемпіонату світу з літнього біатлону у спринті / biathlon.com.ua

Українка Дар’я Блашко сьогодні, 24 серпня, стала володаркою бронзової медалі у спринті на чемпіонаті світу-2019 з літнього біатлону у Раубічах (Білорусь).

Як повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України, Дар’я Блашко відстала від переможниць на 2,4 секунди і мала 1 промах на вогневих рубежах.

А першими цього разу були одразу дві спортсменки – «золото» розділили росіянка Катерина Глазиріна та чешка Люція Харватова, які подолали дистанцію за 16 хвилин 1,4 секунди і мали відповідно 0 та 1 промах.

Результати інших українок: Анастасия Меркушина – п’яте місце, Віта Семеренко – шосте, Валя Семеренко дев’яте, Юлія Журавок – десяте, Ольга Абрамова – 15-е.

Це вже п’ята нагорода українців на чемпіонаті світу-2019. Раніше «золото» нашій національній команді принесла Валя Семеренко, ще три медалі завоювали українські юніори.

Лапшин здобув друге

А в чоловічому спринті друге «золото» світового форуму з літнього біатлону здобув представник Республіки Корея Тимофій Лапшин. Натуралізований кореєць подолав дистанцію за 20 хвилин 48 секунд, припустившись одного промаху на вогневих рубежах. Нагадаємо, учора Тимофій був першим у фіналі суперспринту.

«Срібло» та «бронзу» здобули росіяни – відповідно Олександр Поварніцин (4,1 секунди відставання, 1 промах) та Едуард Латипов (15,3; 2).

Українські біатлоністи Сергій Семенов та Андрій Доценко завершили спринтерську дистанцію відповідно на 18-у і 26-у місцях.

Додамо, що завершаться змагання у Раубічах завтра, 25 серпня, чоловічою (на 10 км) та жіночою (7,5 км) гонками переслідування.

2019-09-15 21:03 :25