Новини » Світ 23 серпня, 2019, 3:42
YouTube заблокував кампанію з дискредитації протестів в Гонконзі

Адміністратори сайту YouTube заблокували 210 каналів, задіяних у «скоординованій операції зі спробою вплинути» на учасників протестів в Гонконзі.

Операція проводилася не тільки в YouTube – на цьому тижні про блокування безлічі облікових записів повідомили представники соцмереж Twitter і Facebook. У соцмережах вважають, що кампанія проводилася за замовленням Пекіна, повідомляє Голос Америки.

Шейн Хантлі, один з керівників служби безпеки Google, до складу якого входить YouTube, заявив, що кампанію у всіх трьох соціальних мережах, судячи з усього, проводили одні і ті ж люди, «пов’язані з Китаєм».

Соціальні мережі Twitter та Facebook почали видаляти фейкові акаунти, які пропагували прокитайські ідеї та намагалися посіяти політичні суперечки в охопленому мітингами Гонконгу. 

Twitter, Facebook і YouTube заблоковані на території Китаю, однак ці обмеження не стосуються Гонконгу.

В YouTube обіцяють посилити контроль над обліковими записами, що належать китайським державним ЗМІ. Подробиці нововведень поки не оголошуються. 

Також повідомлялося, що кількість учасників протестної акції, яка відбулася у Гонконгу в неділю, 18 серпня, сягнула, за оцінками організаторів, 1,7 мільйона осіб. Ці цифри ввечері цього дня були озвучені Джиммі Шаном з організації Civil Human Rights Front (CHRF), яка закликала жителів Гонконгу вийти на протест. Таким чином, акція 18 серпня, попри сильний дощ, стала наймасовішою в Гонконгу за багато тижнів. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:06 :30