Новини » Політика 23 серпня, 2019, 14:58
Як мінімум 5 керівних посад у кожному комітеті, - Стефанчук пояснив поділ квот для фракцій
Руслан Стефанчук, фото: «РБК-Україна»
Руслан Стефанчук, фото: «РБК-Україна»

У кожному комітеті є мінімум 5 керівних посад. Нашій партії відповідає квота 3/5 серед цих посад, і вона буде дотримана.

Про це під час брифінгу під Верховною Радою, який транслювали на телеканалі ZIK, заявив представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук.

Пан Стефанчук нагадав, що всі комітети Верховної Ради будуть розподілені відповідно до квоти, і вона для партії «Слуга народу» становить 60% керівних посад.

«Це як мінімум буде 5 осіб в кожному комітеті. Голова, перший заступник, секретар і як мінімум два заступники. В деяких великих комітетах їх буде більше. Так от з приводу цих посад квота 3/5, яка відповідає нашій партії, буде дотримана», – зазначив Стефанчук.

Окрім цього, з приводу того, що буде запропоновано іншим політичним силам, представник президента у Верховній Раді, наголосив, що оскільки немає коаліції, «Слуга народу» просто забере свої 60%, а після цього будуть розглядатися пропозиції, які надійдуть від інших сил.

«Зараз проговорюється два варіанти. Один з них пропонує, що 21 комітет наш, а 2 віддаємо. Сьогодні ми можемо вийти на формулу, що кожна з опозиційних сил, яка заявила про своє прагнення очолити комітет, крім «Голосу», бо вони одразу сказали, що не беруться до очолювання будь-якого комітету, отримала керівництво в якомусь комітеті. Я думаю, що це буде також чесно і справедливо», – розповів представник Президента у Верховній Раді.

Нагадаємо, що наступне засідання підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів відбудеться 27 серпня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:08 :47