Новини » Економіка 23 серпня, 2019, 7:01
У ДФС мають претензії до «Рівнеазота» Фірташа на 56 млн грн
ПАТ «Рівнеазот»
ПАТ «Рівнеазот»

Слідче управління Офісу великих платників податків ДФС розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб ПАТ «Рівнеазот» (належить Ostchem Дмитра Фірташа) щодо «умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах».

Про це повідомляє Finbalans посилаючись на ухвалу Шевченківського райсуду міста Києва від 12 серпня. 

Підставою для проведення розслідування став акт про результати перевірки підприємства щодо імпорту природного газу від Ostchem Holding Limited (Кіпр) у 2013 році та експорту міндобрив на користь NFTrading AG (Швейцарія) у 2013-2014 роках. За даними ДФС, службові особи «Рівнеазота» при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності занизили податок на прибуток в сумі 56,4 млн грн.

Як зазначається, «Рівнеазот», HF Trading AG, Ostchem Holding Limited є пов’язаними особами.

Вказується, що контрактоутримувач – «Ostchem Holding Limited» не виконує будь яких функцій, які могли вплинути на збільшення ціни продажу природного газу.

Відповідно, під час перевірки повноти визначення податку на прибуток ПАТ «Рівнеазот» у 2013-2014 роках встановлено його заниження на суму 56 370 086,00 грн.

Раніше повідомлялося, що Верховний суд України поновив арешт усього рухомого та нерухомого майна підприємства «Рівнеазот».  

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 19:41 :23