Новини » Суспільство 23 серпня, 2019, 17:30
В Україні понад 10% смертельних випадків на виробництві трапилися з нетверезими працівниками
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

За першу половину року було зареєстровано 19 осіб у стані алкогольного сп’яніння, які загинули внаслідок нещасних випадків на виробництві.

Про це повідомляє пресслужба Фонду соціального страхування України.

Згідно з повідомленням, за перше півріччя 2019 року Фонд соціального страхування України зареєстрував 2 335 потерпілих від нещасних випадків на виробництві, з них 56 осіб (2,4%) знаходилися у стані алкогольного сп’яніння.  Кількість смертельних випадків загалом склали 189 осіб, з яких 19 (понад 10%) знаходились у стані алкогольного сп’яніння. 

«Працівникам у стані алкогольного, токсичного чи наркотичного сп’яніння заборонено перебувати на виробничих об’єктах. Такі працівники мають бути відсторонені від виконання робіт відповідно до вимог правил внутрішнього трудового розпорядку підприємства або колективного договору. На жаль, не завжди сп’яніння є помітним, наприклад, під впливом малих доз алкоголю може не бути явних зовнішніх ознак, однак у людини вже зменшується швидкість рухових реакцій, знижується працездатність, прискорюється стомлюваність. Робота в такому стані є частою причиною травм, зокрема, саме серед працівників у стані сп’яніння спостерігається високий рівень смертельного травматизму», – сказав начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергій Таровик.

Нагадаємо, за перше півріччя 2019 року в Україні постраждали 2 335 осіб від нещасних випадків, пов’язаних із виконанням службових обов’язків, із них 189 осіб загинули.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 11:51 :29