Новини » Політика 23 серпня, 2019, 0:30
Наскільки для партії важливо мати «свого» віцеспікера, – думка соціолога
Кандидат соціологічних наук Олексій Боровський. Фото: espreso.tv
Кандидат соціологічних наук Олексій Боровський. Фото: espreso.tv

Заступник голови ВРУ - публічна особа з низкою повноважень, і публічні стосунки державного рівня і стратегічні комунікації – одні із важливих складових посади віцеспікера.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив директор компанії «Seetarget», кандидат соціологічних наук Олексій Боровський.

Гість студії, відповідаючи на запитання ведучого, чим важливо для парламентської фракції мати на посаді «свого» віцеспікера і які преференції це дає, зазначив, що заступник голови ВРУ – публічна особа, яка наділена низкою повноважень.

«Насамперед, це повноваження, які мають організаційний характер, який виконує ведення сесії, очолює офіційні делегації, здійснює візити… Публічні стосунки державного рівня і стратегічні комунікації – це теж одна із важливих складових», – пояснив Олексій Боровський.

Гість студії продовжив: «Тепер маємо унікальну політичну реальність, коли є монобільшість, але відверто скажімо, що поняття «опозиція», «більшість» ніколи не працювали політично у вітчизняному політикумі. Вони відігравали роль аморфних суб’єктів. І, враховуючи насамперед, кулуарність та інші неформальні механізми зв’язку з політиками щодо просування тих чи інших власних чи групових інтересів, як правило, у нас була ситуативна більшість, ситуативна опозиція. Те ж саме трапляється і зараз».

На його думку, посаду віцеспікера має отримати представник політичної сили, яка справді перебуває в опозиції.

Нагадаємо, Дмитро Разумков повідомив, що партія «Слуга народу», скоріш за все, запропонує кандидатури Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука на посади голови та першого заступника голови Верховної Ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:39 :12