Новини » Світ 23 серпня, 2019, 18:58
Міський голова Ґдині відреагував на антиукраїнське оголошення ресторану
Мер Ґдині Войцєх Щурек
Мер Ґдині Войцєх Щурек

Міський голова польського міста Ґдиня Войцєх Щурек відреагував на скандал через ксенофобське оголошення ресторану щодо українців – у знак солідарності з українцями він завітав у Ґдині до ресторану, що належить українцю.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Войцєх Щурек разом із польським сенатором Славоміром Рибіцьким завітав у місті до ресторану, що належить українцю. Так він вирішив показати свою солідарність та протест мові ненависті.

Коментуючи ксенофобське оголошення, мер Щурек сказав: «Це ганебні слова. Вони не можуть звучати у нашому громадському просторі, а особливо у такому відкритому і сучасному місті, як Ґдиня».

«Ми дуже раді, що до Ґдині прибуває також багато молодих українців, котрі важко працюють», – зазначив очільник міста.

Сенатор Рибіцький додав: «Будь-яка демонстрація ненависті, расизму, ксенофобії мають бути переслідувані державою. З минулого ми знаємо, чим закінчуєтся терпимість до такої поведінки та постави».

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у у Польщі подадуть заяву до прокуратури через скандальне оголошення, що його у веб-мережі розмістив один з ґдинських ресторанів. В оголошені написано, що заклад шукає кухарів, але цитату – «ноль українців чи інших подібних» (пол. «zero Ukraińców czy innych podobnych») розкритикували Інтернет-користувачі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:33 :08