Новини » Київ 23 серпня, 2019, 18:40
Кличко обговорив з президентом Групи Світового банку реформу з децентралізації
Фото kiev.klichko.org
Фото kiev.klichko.org

Міський голова Києва Віталій Кличко зустрівся з президентом Групи Світового банку Девідом Малпассом, який прибув в Україну. На зустрічі йшлося про важливість продовження реформи з децентралізації в Україні та посилення місцевого самоврядування.

Про це повідомляє пресслужба Віталія Кличка.

Зазначають, що у зустрічі також взяли участь мери Маріуполя – Вадим Бойченко та Хмельницького – Олександр Симчишин.

«Обговорили подальші перетворення задля фінансової спроможності українських міст та селищ, інші реформи, яких потребують сьогодні на місцях. – Це і створення муніціпальної поліції. Це і вплив міської влади, наприклад, на призначення глав районів у столиці. Бо у нас їх призначає президент, а мер Києва не може не те що звільнити главу району, а навіть догану йому без погодження з президентом винести не може!» – підкреслив Віталій Кличко.

Також, як зазначив Кличко, йшлося про переспективи співпраці з міжнародними фінансовими інституціями в залученні коштів під муніціпальні гарантії на будівництво важливих для усіх міст України об’єктів – транспортної інфраструктури, сміттєпереробних заводів та інших.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко, як голова Асоціації міст України, звернувся до президента та до прем’єр-міністра не позбавляти міста коштів, передбачених у держбюджеті на програми соціально-економічного розвитку громад.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:53 :17