Новини » Політика 23 серпня, 2019, 23:30
Ексміністр юстиції назвав, коли держава вперше втратила шанс, щоб стати іншою
ZIK
ZIK

У балтійських державах відразу після здобуття незалежності були сформовані нові парламенти і вся влада оновилася. Натомість Україна таким шляхом не пішла, і це був перший втрачений шанс держави на те, щоб стати іншою.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив міністр юстиції України у 2010-2013 роках Олександр Лавринович.

Гість ток-шоу, відповідаючи на запитання ведучої Наташі Влащенко, як розвивалася б історія України, якби 1991 року були повністю оновлені державні органи, зауважив, що гарним прикладом є балтійські держави. Там відразу після здобуття незалежності були сформовані нові парламенти і вся структура влади оновилася.

«Звичайно, що була значна кількість політиків, у тому числі і народних депутатів, які наполегливо пропонували зробити те саме в Україні. Реально стан на той момент державної влади був настільки хиткий, що це можна було б зробити, якби ті, хто був політичною опозицією, виступили єдиним фронтом. На превеликий жаль, це було моє перше непорозуміння моє з В’ячеславом Максимовичем (Чорноволом. – Ред.) із цього питання, оскільки моя позиція була – обов’язково і негайно проводити вибори в усі органи влади», – розповів Олександр Лавринович.

Спецгість ток-шоу продовжив, що у більшості однопартійців була інша думка з цього приводу, мовляв, ВРУ проголосувала за незалежність, тож вона має право працювати.

«Це був перший втрачений шанс держави на те, щоб стати іншою, трошки відмінною від тієї, яку ми сьогодні маємо», – переконаний Олександр Лавринович.

Як повідомляли, Київ масштабно відсвяткує День Державного Прапора та День Незалежності – програма заходів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 16:05 :35