Новини » Світ Читать эту новость на русском

Дискусії були продуктивними: Фріланд та Помпео обговорили допомогу Україні

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд та державний секретар США Майк Помпео поговорили про Україну під час зустрічі в Оттаві.

Про це розповіла сама Христя Фріланд, повідомляє Укрінформ.

За її словами, з секретарем Помпео вдалося обговорити ряд дуже важливих питань, серед яких: саміт лідерів G7 у Франції, кризи у Венесуелі та у Гонконзі, підтримку України перед лицем російської агресії. А також ситуацію в Кашмірі, Арктиці, Японії, Південній Кореї й ратифікацію нової NAFTA.

Фріланд додала, що дискусії з Помпео були «продуктивними» і нагадала, що Канада та США очолюють у Європі багатонаціональні батальйони НАТО, метою яких є стримування можливої російської агресії.

«НАТО – наріжний камінь північноатлантичної безпеки та оборони, особливо зараз, коли ми боремося зі старими та новими загрозами північноамериканській й глобальній безпеці, як то: насильницький екстремізм, кібератаки й зусилля зловмисників із підриву нашої демократії», – зазначила глава МЗС Канади.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що лише звільнивши Крим та припивши війну на Донбасі Росія зможе повернутися до G8.

Міністр наголосила, що вона особисто і Канада загалом «мають дуже чітку позицію щодо цього». 

Loading...