Новини » Суспільство 23 серпня, 2019, 17:42
Данилюк заявив про необхідність часткової монетизації пільг ветеранам
Фото EPA-EFE
Фото EPA-EFE

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк сказав про необхідність оптимізації підходів до отримання ветеранами пільг, зокрема, часткову їх монетизацію, оскільки пільги, які існують на папері, але якими неможливо скористатися на практиці, – «подразник, який вибудовує недовіру».

Про це Олександр Данилюк сказав, виступаючи на II Міжнародному ветеранському і волонтерському форумі 23 серпня, – передає пресслужба РНБО.

Щодо Єдиного реєстру ветеранів, над створенням якого нині працює Міністерство у справах ветеранів, Секретар РНБО України наголосив таке: «Головне питання – щоб ніхто не був забутий, щоб держава нікого не втратила. Президент і РНБО надаватимуть у цьому максимальну підтримку».

О. Данилюк також вважає важливою підтримку на державному рівні бізнес-ініціатив ветеранів: «Є дуже багато успішних прикладів, і їх потрібно брати за модель, підтримувати всіх, хто хоче себе реалізувати у бізнесі, підприємництві».

На переконання Секретаря РНБО України, одним з пріоритетів державної політики має також стати підтримка та фінансування програм з реабілітації ветеранів, а також популяризація таких програм у ветеранському середовищі. «Усім людям важко просити допомогу для себе. А тим, хто звик захищати інших, це надзвичайно складно. Держава має це розуміти і проявляти ініціативу, простягати руку допомоги», – сказав він.

«Держава не повинна відкуповуватися від ветеранів пільгами. Повинно бути партнерство – довіра, повага і відкритість», – підсумував О. Данилюк. Він також пообіцяв створити при РНБО України «контактну лінію» для внесення ветеранами пропозицій, і заявив, що відкритий для такого спілкування через соціальні мережі.

Нагадаємо, 14 серпня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 18:54 :07