Новини » Політика 23 серпня, 2019, 18:50
Аваков анонсував ліквідацію Департаменту захисту економіки Нацполіції
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про ліквідацію Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Відповідну заяву він зробив під час колегії МВС, передає пресслужба відомства.

«На сьогодні в державі гостро стоїть питання створення єдиного органу, який буде опікуватися боротьбою з фінансовими та економічними злочинами – Служба фінансових розслідувань. Відтак, ми повинні зробити перші кроки. Пропоную прийняти рішення про ліквідацію Департаменту захисту економіки НПУ. Це необхідний крок у напрямку подальшого розвитку загальнодержавної системи контролю над фінансовими потоками. Ми вважаємо, що повинні бути ліквідовані підрозділи розслідування економічних злочинів у СБУ, в МВС і в податковій. І всі ці функції повинні бути передані Службі фінансових розслідувань», - зазначив міністр.

Водночас, за словами Авакова, співробітники, які працювали у зазначеному департаменті, працюватимуть у МВС й надалі.

Водночас, міністерка фінансів Оксана Маркарова наголосила на актуальності створення окремого органу з розслідування фінансових злочинів, оскільки такі правопорушення стають складнішими, а податкова служба не встигає з ними справлятись.

«Фінансові злочини стають складнішими: одна податкова з багатьма злочинами впоратися не може, один департамент Нацполіції, як і СБУ. Зараз є можливість досить швидко перейти до створення цього органу – і створити Службу після ухвалення відповідного законопроекту. МВС у даному випадку робить перший крок, щоб зробити можливим цей процес», - сказала міністерка.

Раніше повідомлялося, що Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вирішив звільнити керівників Головного управління національної поліції у Львівській, Житомирській, Закарпатській та Запорізькій областях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:05 :08