Зеленський у День Державного прапора закликав українців «одягнути» вулиці в жовто-сині кольори

Президент України Володимир Зеленський закликав українців завтра, 23 серпня, у День Державного прапора України «одягнути» країну в жовто-сині кольори.

Про це президент повідомив у відеозверненні на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Завтра в Україні відзначатимуть день Державного прапора. Синій і жовтий для нас – це не просто кольори. В ці кольори пофарбоване серце кожного українця. Я впевнений, що завтра вся стрічка у Фейсбуці буде жовто-синьою. Але давайте пишатися Україною не тільки онлайн. І у мене є пропозиція до кожного українця з кожного куточка нашої неньки та до всіх українці світу – зробимо флешмоб. Давайте завтра розфарбуємо у жовто-сині кольори нашу планету, давайте вивішувати український прапор з вікон, щоб кожна вулиця, кожна площа, кожне місто і взагалі ціла країна стала жовто-синіми»,- сказав Зеленський.

«Зараз є дійсно багато українців, які змушені ховати наш прапор під ліжком. Є місця, де за український стяг можуть забрати у в’язницю. Думаю, ці люди багато б віддали за можливість спокійно пройти із своїм прапором. Тому давайте завтра не полінуємося і вдягнемо наші вулиці в жовто-сині кольори. Зробимо це разом», – закликав Президент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський, 23 серпня, візьме участь у церемонії урочистого підняття Державного прапора України.

Loading...