Зеленський провів телефонну розмову з Туском щодо недопущення Росії до «Великої сімки»

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Європейської ради Дональдом Туском.

Про це повідомляє пресслужба президента України.

Дональд Туск підтримав занепокоєння Президента України у зв’язку із заявами про можливість повернення Росії до «Групи семи».

Володимир Зеленський закликав Європейський Союз виявити рішучу позицію стосовно неможливості повернення РФ до «Сімки» без усунення причин, через які Росію з неї було свого часу виключено, – окупації Криму та агресії на Донбасі.

Дональд Туск запевнив українського лідера у незмінності спільної позиції ЄС щодо солідарності з Україною та пообіцяв, що відстоюватиме таку позицію під час саміту «Сімки» 24-26 серпня у Франції.

Крім того, Президент України 22 серпня скерував усім лідерам країн G7 окремі письмові звернення із закликом і надалі посилювати свою підтримку України.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 22 серпня, провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Володимир Зеленський подякував Джастіну Трюдо за готовність дотримуватися тієї ж принципової позиції щодо неприйнятності повернення РФ до «Великої сімки», яку він продемонстрував ще під час минулорічного саміту G7 у Канаді.

Посольство України в США висловило занепокоєння щодо намірів Дональда Трампа повернути Росію у «Велику вісімку».

Loading...