Зеленський обговорив з Трюдо недопущення Росії до «Великої сімки»

Володимир Зеленський та Джастін Трюдо. Фото twitter.com/justintrudeau

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Володимир Зеленський подякував Джастіну Трюдо за готовність дотримуватися тієї ж принципової позиції щодо неприйнятності повернення РФ до «Великої сімки», яку він продемонстрував ще під час минулорічного саміту G7 у Канаді

Про це повідомляє пресслужба президента України.

«Глава держави подякував за послідовну позицію Канади щодо неможливості повернення Росії до «Великої сімки» в умовах агресії, яка триває на Донбасі, та окупації Криму. Він також зазначив, що у ситуації, коли продовжують гинути українці, необхідно не повертати Росію до «Сімки», а змушувати її виконувати свої зобов’язання», – йдеться у повідомленні.

Президент України та Прем’єр-міністр Канади домовилися продовжити обговорення проблематики протидії агресивній політиці Росії та захисту інтересів України після саміту «Великої сімки» у Франції.

Нагадаємо, посольство України в США висловило занепокоєння щодо намірів Дональда Трампа повернути Росію у «Велику вісімку».

Президент України Володимир Зеленський розповів, за яких умов можливе повернення Росії до «Великої вісімки». Він пояснив, що повернення окупованого Криму, припинення бойових дій на Донбасі та звільнення понад 100 політичних в’язнів і українських моряків буде «справжнім серйозним сигналом світові про те, що Росія готова знову зайняти своє місце у порядку денному високої дипломатії».

Loading...