Зеленський назвав умови повернення Росії у G8

Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський розповів, за яких умов можливе повернення Росії до «Великої вісімки».

Про це він написав у Facebook.

«З березня 2014, після призупинення участі Росії в G8, нічого не змінилося. Український Крим надалі окупований, український Донбас і досі страждає від війни», – пише Зеленський.

Він пояснив, що повернення окупованого Криму, припинення бойових дій на Донбасі та звільнення понад 100 політичних в’язнів і українських моряків буде «справжнім серйозним сигналом світові про те, що Росія готова знову зайняти своє місце у порядку денному високої дипломатії».

Зеленський також подякував країнам, котрі послідовно підтримують Україну у відстоюванні нашої територіальної цілісності та суверенітету.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що «безперечно» підтримав би повернення Росії в Велику вісімку (G8).

Проте, Німеччина та Британія виступили проти такого повернення, обґрунтувавши це тим, що Росія не виконала жодні зобов’язання.

У свою чергу президент Франції Емманюель Макрон заявляє, що повернення Росії до «Групи семи» промислово розвинених країн (G7) без врегулювання ситуації в Україні буде «стратегічною помилкою» і підкреслить «слабкість» організації.


Рекламаl>

Промислові та битові стабілізатори напруги набирають на сьогодняшній день великої популярності. Адже для багатьох приборів можливі перепади напруги можуть негативно сказатися на її якості.

Loading...