Засідання суду «у справі Онищенка» перенесли на 3 жовтня

Олександр Онищенко. Фото: detector.media

Засідання суду з розгляду обвинувального акту у так званій газовій справі за обвинуваченням народного депутата України VIII cкликання Олександра Онищенка перенесли на 3 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба САП у Фейсбуці.

«22 серпня у Солом’янському районному суді міста Києва не відбулось судове засідання з розгляду обвинувального акту у так званій «газовій справі» за обвинуваченням народного депутата України Олександра Онищенка та його фінансового директора Олени Павленко. Зважаючи на неявку представника цивільного позивача, колегією суддів було вирішено перенести розгляд справи. Розгляд заплановано на 16:00 3 жовтня 2019 року», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Олександр Онищенко (Кадиров) – український бізнесмен, спортсмен та політик, народний депутат України VII і VIII.

Олександра Онищенка звинувачують в організації корупційних схем щодо «Укргазвидобування, які завдали збитків на суму близько 3 млрд грн. 5 липня Верховна Рада задовольнила подання Генпрокуратури на притягнення Онищенка до відповідальності.

Пізніше стало відомо, що він виїхав з України. 29 липня депутат повідомив, що перебуває в Лондоні і готується судитися з українськими правоохоронцями.

Онищенко заявив, що володіє чотирма кейсами записів із матеріалами, які компрометують Президента Петра Порошенка та його оточення. За його словами, компромат, так звані «плівки Онищенка», був записаний на наручний годинник. Крім того Онищенко розповів The Independent, як купив за $ 6 млн депутатський мандат, а також фінансував наклепницьку кампанію проти колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Більше новин про Олександра Онищенка читайте тут.

Loading...