Як невиховані діти, що біжать місця займати, – політолог про розсаджування «Слуг народу» у ВР

ZIK

Той, хто придумав розсадити нардепів від «Слуги народу» у залі ВРУ спереду, певною мірою, зробив своїй фракції шкоду.

Таку думку в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK висловив політолог Володимир Воля.

Експерт, коментуючи інформацію про те, як майбутні депутати сидітимуть у сесійному залі Верховної Ради, розповів, що у мережі вже набирає популярності «мем» із зображенням нардепів від «Слуги народу» та головного героя однойменного серіалу Голобородька, який розстрілює присутніх у залі.

«Жарти жартами, але інформація, яка з’явилася, про ймовірну «розсадку», у мене викликала дві асоціації. По-перше, відбувається так, що, фактично, ті, хто це придумав, певною мірою, роблять своїй фракції шкоду тим, що і так на цій монобільшості буде вся відповідальність за діяльність уряду, за увесь курс, за реалізацію президентської програми. А так, фактично, через цю «розсадку» навіть візуально прибрали всіх інших на задній план, щоб їх і не було. Таким чином, вони ще раз акцентували, що це вони там і більше там нікого», – сказав Володимир Воля.

Політолог продовжив, якою є друга його асоціація щодо розсаджування депутатів у сесійному залі.

«Невиховані діти в автобус позаскакували чи в метро і сідають якнайближче, хто куди розсядеться, оце приблизно так», – пожартував Володимир Воля.

Політолог уже без жартів продовжив, що у таких випадках ідеться про політичну пристойність і такт. На його думку, місця слід було розподілити за класичною схемою – пів залу мали б зайняти нардепи від «Слуги народу», решту половину залу слід віддати представникам інших політичних сил. А вже їм можна було б запропонувати розміститися «клином» тощо.

Як повідомляли раніше, керівник другої підгрупи Підготовчої депутатської групи у Верховній Раді Сергій Іонушас розповів про деталі підготовки проведення урочистого засідання Верховної Ради IX скликання, зокрема, про обговорення питання про розсаджування у сесійній залі Верховної Ради.

Нагадаємо, 21 серпня у ЗМІ потрапила схема, як розподілили місця цього разу. Партійці від «Слуги народу» забрали собі всі перші ряди, «відсунувши» представників решти фракцій та позафракційних парламентарів на задні ряди.

Loading...