Новини » Суспільство 22 серпня, 2019, 22:47
Військові підтримали концепцію святкування Дня Незалежності, в центрі якого людина, а не техніка

Військовослужбовці Збройних сил України підтримують концепцію святкування Дня Незалежності України в новому форматі, центром якого є люди, а не техніка.

Про це зазначив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ генерал-лейтенант Олег Грунтковський, інформує Інтерфакс-Україна.

«У заходах із нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України візьмуть участь військовослужбовці всіх родів та видів Збройних сил України. Будуть зведені підрозділи Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-Морських сил, Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ», – розповів він перед репетицією параду на майдані Незалежності.

Грунтковський зазначив, що формат заходу порівняно з попередніми роками змінився.

«Було ухвалено рішення з метою збереження фінансового ресурсу, техніки провести захід у такому форматі, що це буде не військовий парад, а просто хода», – пояснив він.

На його думку, необхідно вносити у формат святкування якісь зміни.

«Український народ і міжнародна спільнота бачать щороку ті самі події. В цьому випадку було ухвалено рішення формат змінити. Але ми все одно показуємо, що Збройні сили є, вони захищають нашу державу, і їхні найкращі представники будуть на майдані Незалежності», – наголосив він.

Грунтковський згоден із тим, що державу насамперед представляє народ і конкретні люди, що й передбачає запропонований формат святкування.

Як раніше заявив режисер Ходи гідності Алан Бадоєв, дійство у День Незалежності насамперед – про події, які розгорталися на Алеї Героїв Небесної Сотні, і про пам’ять, адже молоде покоління має знати і завжди пам’ятати, що там відбувалося і що діється в країні.

Режисер розповів, що у День Незалежності до заходів приєднаються не лише військові, а й оперні співаки, музиканти, хорові колективи, симфонічні оркестри.

«Кожен із цих людей прославляє країну, і потрібно їх бачити», – сказав Алан Бадоєв.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:17 :12