В Україні зростає число курців електронних цигарок серед дітей та підлітків, - Forbes

Електронна сигарета. Фото EPA-EFE

В Україні зростає кількість підлітків-курців електронних сигарет, про шкідливість яких мало знає широка громадськість.

Про це повідомляє авторитетне американське видання Forbes.

У матеріалі йдеться про те, що Philip Morris, чий продукт IQOS можна придбати без обмежень практично в будь-якому магазині, особливо швидко розвиває цей новий ринок в Україні. І однією з проблем є вразливість до нього неповнолітніх, які сприймають електронні цигарки, як модний і нешкідливий спосіб куріння перед однолітками.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, нині 20% українських підлітків курять електронні сигарети щодня.

Як наголошується в статті, владі України необхідно терміново втрутитися, щоб зупинити зростання кількості курців електронних сигарет серед дітей і молоді, оскільки сьогодні їхня реклама, на відміну від звичайних сигарет, не заборонена. 

Нагадаємо, у 2018 році фахівці Адміністрації з контролю за продуктами харчування і лікарськими препаратами США ухвалили, що IQOS можуть посилювати нікотинову залежність, а вчені Каліфорнійського університету заявили, що відсутність горіння тютюну в IQOS зовсім не означає безпеку новомодного пристрою. 

Як повідомлялося раніше, міжнародна тютюнова компанія «Philip Morris» організувала в Україні масштабну аферу, і щоб приховати правду про шкідливість своєї продукції – електронних сигарет IQOS – намагається тиснути на вільну пресу.

Loading...