У наступному році між Україною та Чехією планують запустити пряме залізничне сполучення

Чеський оператор з перевезень «RegioJet» планує запустити з червня наступного року залізничне сполучення між Україною та Чехією.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на пресслужбу компанії.

«Ми спостерігаємо швидко зростаючий попит громадян України на поїзди в Чеську Республіку та інші країни ЄС – не тільки для роботи, але й для туризму або навчання. У той же час попит чеських туристів на поїзди в Україну також швидко зростає», - зазначив голова компанії Івану Кашицку.

Повідомляється, що оператор планує запустити одну пару поїздів в день з пізнім відправленням з Праги і раннім прибуттям на станцію Мостиська-2 у Львівській області. Аналогічний час відправлення буде діяти і в зворотному напрямку.

Наразі «RegioJet» пропонує щоденне сполучення з Ужгородом та Мукачевом в поєднанні з залізничним сполученням Прага-Кошице. Компанія перевозить близько 30 тис. пасажирів на рік за цим сполученням.

Нагадаємо, найприбутковішим напрямом для «Укрзалізниці» за 5 місяців 2019 року був поїзд №5/6 сполученням Київ-Москва − він приніс більше прибутків, ніж 5 найприбутковіших внутрішніх поїздів. 

Loading...