Новини » Політика 22 серпня, 2019, 17:15
Суд розгляне позов Богдана проти журналістів «Схем» 19 вересня
Глава Адміністрації Президента України Андрій Богдан. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Глава Адміністрації Президента України Андрій Богдан. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Шевченківський районний суд Києва розгляне позов, поданий керівником Офісу президента Андрієм Богданом проти журналістів-розслідувачів програми «Схеми».

Про це повідомляється на сайті суду.

«У провадження Шевченківського районного суду м.Києва (головуючий суддя Фролова І.В.) надійшла справа за позовом Богдана Андрія Йосиповича до ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія Україна», Седлецької Н.Ю., Савчука М.В., Єгошиної В.А. про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації», – сказано у повідомленні. 

При цьому додається, що підготовче засідання призначене на 19 вересня 2019 року о 10:00. Слухання відбудеться в приміщенні Шевченківського районного суду Києва за адресою: вул. Дегтярівська, 31-А, зал №11.

Як повідомлялося, Богдан позивається проти журналістів програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») та Національної суспільної телерадіокомпанії України. Позов від керівника ОП про захист честі і гідності надійшов до Шевченківського 20 серпня. Головна ж редакторка Київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова заявляє, що ні журналісти, ні редакція «Радіо Свобода» тексту позову ще не отримали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 02:51 :12