Новини » Світ 22 серпня, 2019, 10:53
Росія та Китай збирають Раду безпеки ООН через тестування крилатої ракети у США

Рада безпеки Організації Об’єднаних націй проведе сьогодні, 22 серпня, відкрите засідання на запит Росії та Китаю через тестування крилатої ракети у Сполучених Штатах Америки.

Про це повідомляє Радіо Свобода

Згідно з повідомленням, Росія пояснила свій запит «заявами чиновників США щодо планів розробляти та розміщувати ракети середнього радіусу дії». 

За словами виконувача обов’язків представника Росії при ООН Дмитра Полянського, метою засідання є обговорити загрози, що несе за собою тестування ракети Вашингтоном. 

«Терміновість пов’язана з тими, що існує багато загроз… Ми стоїмо на порозі нової гонки озброєнь, ми хочемо обговорити це питання», - заявив Полянський.

Нагадаємо, тестовий пуск крилатої ракети наземного базування дальністю понад 500 км провели в США 19 серпня. 

Перед тим  Сполучені Штати вийшли з договору про ракети середньої і меншої дальності, керуючись рішенням, прийнятим наприкінці 2018 року, оскільки він шкодить американським інтересам.

Зазначимо, договір був підписаний з колишнім Радянським Союзом у 1987 році, документ забороняв наземні ядерні та звичайні балістичні та крилаті ракети дальністю від 500 до 5000 кілометрів.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 08:09 :39