Політв’язня Бекірова госпіталізують у неврологію для подальшого обстеження, – правозахисники

Едем Бекіров

Тяжкохворого кримськотатарського активіста Едема Бекірова вивозили до лікарні на обстеження, та після обстеження його знову повернули в сімферопольське СІЗО. Проте, 27 серпня політв’язня планують госпіталізувати на сім днів у неврологію для подальшого обстеження.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на дружину активіста Гульнару Бекірову.

«Кримськотатарського активіста Едема Бекірова 21 серпня вивозили до сімферопольської лікарні ім. Семашка для одноденного обстеження. Після цього ув’язненого доставили назад до СІЗО Сімферополя», – йдеться в повідомленні.

Адвокат Бекірова підтвердив цю інформацію. Він також повідомив, що 27 серпня його підзахисного планують госпіталізувати на сім днів у неврологію для подальшого обстеження.

Як відомо, 2 грудня 2018 на адмінкордоні з Кримом був затриманий 57-річний кримський татарин, громадянин України Едем Бекіров. Зараз він знаходиться в Сімферопольському СІЗО, його звинувачують в зберіганні і передачі вибухонебезпечних речовин і патронів.

Едем Бекіров має 1 групу інвалідності і страждає від декількох важких хронічних хвороб. У чоловіка цукровий діабет, ампутована одна нога. Він потребує цілодобової медичної допомоги.

11 червня Європейський суд з прав людини зобов’язав Росію негайно помістити кримського політв’язня в лікарню, проте він досі утримується в СІЗО.

8 серпня запобіжний захід у вигляді утримання під вартою Бекірова був продовжений до 11 жовтня.

Нагадаємо, кримськотатарського активіста Едема Бекірова, який перебуває в медсанчастині СІЗО №1 Сімферополя, ймовірно переведуть під домашній арешт за підсумками медичного обстеження в Республіканській лікарні неврології.

Loading...