Новини » Суспільство 22 серпня, 2019, 18:45
Нефьодов заявив, що поліція має доступ до митних баз і може штрафувати «євробляхарів»
ZIK
ZIK

Національна поліція України в рамках чинного законодавства може застосовувати штрафи для власників автомобілів на іноземній реєстрації за порушення при переміщенні авто, оскільки має доступ до митних баз.

Про це повідомив у коментарі УНІАН голова Державної митної служби України (ДМС) Максим Нефьодов.

«У поліції є доступ до митних баз. Моє розуміння – так», – сказав Нефьодов, відповідаючи на запитання про те, чи має право поліція від сьогодні не лише зупиняти авто на єврономерах, а й застосовувати штрафи.

Нагадаємо, від сьогодні набули чинності штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Зокрема, за новими правилами, у разі перевищення терміну доставки авто особистого користування та комерційного призначення, а також перевищення термінів тимчасового ввезення від 20 до 30 діб, передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн, понад 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектації авто – 170 тис. грн або конфіскація.

Крім того, законом передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, що тимчасово ввезений на митну територію України або поміщений під митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого авто в комерційних цілях. За таке порушення доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 34 тис. грн.

 

Читайте більше новин на тему: євробляхи

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 20:12 :17