Новини » Спорт 22 серпня, 2019, 9:02
На турнірі в Чехії збірна України U-18 обіграла Північну Македонію
ffu.ua
ffu.ua

У другому поєдинку міжнародного турніру в Чехії пам’яті Вацлава Єжека перемогу підопічним Володимира Єзерського принесли точні удари Дениса Слюсаря й Максима Волинця.

Юніорська збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) учора, 21 серпня, зіграла свій другий поєдинок у Чехії на турнірі Вацлава Єжека. Після нічиєї зі словаками (1:1) цього разу підопічним Володимира Єзерського вдалося святкувати перемогу в зустрічі з Північною Македонією – 2:1, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Уже на п’ятій хвилині «синьо-жовті» пропустили м’яч у свої ворота. Але під завісу першого тайму влучний постріл вдався гравцю львівських «Карпат» Денису Слюсарю – 1:1. А вирішальній гол на 80-й хвилині забив представник «Дніпра-1» Максим Волинець.

Тепер «синьо-жовті» чекають сьогоднішнього матчу збірних Словаччини й Північної Македонії. Тільки після цієї зустрічі стане відомо, за яке місце в стиковому поєдинку зіграє команда Володимира Єзерського.

Юніорська збірна України U-18 з футболу на турнірі Вацлава Єжека у Чехії / ffu.ua