Новини » Світ 22 серпня, 2019, 0:25
На сайті Кремля «порізали» промову Макрона

З кремлівської стенограми спільної прес-конференції президентів Росії та Франції Володимира Путіна й Емманюеля Макрона прибрали всі висловлювання французького очільника, де згадуються вибори.

 

Про це повідомляє BBC.

На питання про протести в Москві Макрон відповів, що Франція разом з іншими країнами вирішили, що «свободи самовираження, думок, зібрань і вільного представництва на виборах мають поважатися нашими демократіями».

На сайті Кремля у відповіді Макрона залишилася тільки свободи слова, вираження й зібрань. 

Макрон також заявив про занепокоєння через арешти в Москві і «здатність людей брати участь у вільних виборах». 

У перекладі на сайті Кремля президент турбується про «арешти і блокування з боку правових органів». 

Макрон також торкнувся порівняння протестів у Москві з протестами французьких «жовтих жилетів». Путін зазначив, що «ми би не хотіли, щоб події, пов’язані з так званими «жовтими жилетами», відбувалися в російській столиці».

Президент Франції пояснив, що не слід порівнювати московські протести з «жовтими жилетами». За його словами, «ті, хто протестував, були вільно представлені на виборах, вільно пішли на європейські вибори і підуть на муніципальні вибори». При цьому Макрон підкреслив, що хоче, щоб вони »вільно самовиражалися на виборах». 

В російській транскрипції на сайті Кремля слова Макрона виглядають так: «Ви знаєте, що всі ці люди, які захотіли виставити свої кандидатури під час європейської виборчої кампанії, змогли представити свою кандидатуру, змогли це зробити вільно, без яких би то не було перешкод».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 11:51 :05