Новини » Суспільство 22 серпня, 2019, 1:55
Лікарі назвали продукти, які сприяють виведенню нікотину з організму

Якщо ви розлучилися з сигаретами, включіть в свій раціон ці продукти – вони прискорюють виведення з організму тих шкідливих речовин, які збиралися через шкідливу звичку.

За словами лікарів, якщо куріння було тривалим, багаторічним, то в тілі курця роками накопичувалися токсини, пише Країна здоров’я.

З організму людини, яка «зав’язала» з сигаретами, вони виводяться не відразу, а лише через 6-8 місяців.

Щоб прискорити процес звільнення клітин від нікотину, фахівці радять ввести в щоденний раціон продукти, які прискорюють його виведення.

Цитрусові. Вітамін С, джерелом якого є ці фрукти, сприяє інтенсивному обміну речовин а також покращує кровотік. В результаті кров і тканини легенів в більш швидкому порядку очищаються від тих шкідливих компонентів, які накопичувалися в тілі все той час, що людина курив.

Ківі. У цих фруктах також багато вітаміну С, а крім нього ще й магнію, під впливом якого у курців поліпшується процес дихання, проходить кашель.

Морква. Проста морквина насичена провітаміном А, а також вітамінами В, С і К, які виводять з організму токсини, послаблюють вплив стресів і в цілому покращують самопочуття.

Томати, яблука, банани. Вчені з Університету Джонса Хопкінса з’ясували, що споживання цих продуктів покращує стан легенів у тих, хто кинув палити. Виявилося, що кинули палити, але вживали багато помідорів і фруктів, особливо яблук, люди демонстрували більш повільне погіршення функцій легенів. В результаті дослідники заявили, що речовини яблук і томатів допомагають усунути пошкодження, завдані сигаретами, – причому подібний ефект спостерігався тільки у тих, хто «зав’язав» з тютюном.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 03:41 :57