Новини » Економіка 22 серпня, 2019, 15:07
Китайська компанія допоможе модернізувати підприємства «Укрспирту»
  • Фото Укрспирт
  • Фото Укрспирт
  • Фото Укрспирт
  • Фото Укрспирт
  • Фото Укрспирт
  • Фото Укрспирт

Китайська компанія «CHINA NORTH VEHICLE CORPORATION (Norinco)» планує інвестувати 150 млн грн в модернізацію потужностей державного підприємства «Укрспирт».

Про це повідомляє пресслужба «Укрспитру». 

«Виходимо на фінішну пряму з укладання інвестиційного договору з Китайською компанією CHINA NORTH VEHICLE CORPORATION (Norinco)», - зазначив начальник управління комерційної політики ДП «Укрспирт» Микола Черхавий. 

Окрім цього, він повідомив, що українська сторона разом з китайськими фахівцями провели повний технічний аудит Сторонибабського та Вузлівського МПД. У перспективі на цих майданчиках виготовлятимуть високопротеїнові кормові добавки та скраплений діоксид вуглецю харчового рівня очистки.  

У разі укладання угоди обсяг інвестицій становитиме 150 млн грн. Фактично будуть застосовані технології безвідходного виробництва, що дозволять знизити собівартості готової продукції та зробить її конкурентною на зовнішніх ринках. 

Як зазначається, у вересні 2018 року між ДП «УКРСПИРТ», Державною інноваційно фінансово-кредитною установою та китайською компанією Norinco відбулося підписання Меморандому про співпрацю (Протоколу про наміри) з приводу модернізації виробничих майданчиків підприємства. 

Компанія Norinco спеціалізується на комплексних інженерно-технічних рішеннях для машинобудівництва та переробної галузі.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Ізраїль інвестував в економіку України понад 50 млн доларів США. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 22:59 :06