Новини » Політика 22 серпня, 2019, 17:23
Геращенко заявила про вихолощення функцій комітету ВР зі свободи слова
Перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко
Перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко

Вперше в історії ВР, з відання відання парламентського Комітету з питань свободи слова забрали навіть питання висвітлення діяльності ВР, а також питання рекламної діяльності і навіть питання друкованих, електронних ЗМІ та мережі інтернет.

Про це повідомила у Фейсбуці народний депутат Ірина Геращенко.

«На робочій підгрупі з питань ведення комітетів я, як представник опозиції, жорстко виступила проти рішення партії «Слуга народу» повністю вихолостити комітет з питань свободи слова. Вперше в історії ВР, з відання цього комітету забрали навіть питання висвітлення діяльності ВР, а також питання рекламної діяльності і навіть питання друкованих, електронних ЗМІ та мережі інтернет. Тепер цим буде займатися мега комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики» – зазначила Геращенко.

Вона вважає, що таке вихолощення функцій комітету свободи слова є антидемократичним і глибоко хибним. «Виступила категорочно проти цього від «Європейської Солідарності». Це фактична ліквідація комітету, який протягом всіх скликань ВР був одним з найавторитетніших і найефективніших. На що головуючий, пан Стефанчук, поставив на голосування питання ліквідації комітету свободи слова. Чиста маніпуляція. Всі, звичайно, проголосували проти такої маніпуляціі. Комітет свободи слова залишається з відрізаними повноваженнями», – зазначила Геращенко.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у партії «Слуга народу» хочуть перебрати головування у 21 профільному комітеті Верховної Ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 01:10 :27