Новини » Суспільство 22 серпня, 2019, 17:30
Бадоєв про «Ходу Гідності»: За словом «подвиг» стоять люди, і ми повинні їх пам’ятати
ZIK
ZIK

Дійство у День Незалежності насамперед – про події, які розгорталися на Алеї Героїв Небесної Сотні, і про пам’ять, адже молоде покоління має знати і завжди пам’ятати, що там відбувалося і що діється в країні.

Про це під час брифінгу на Майдані Незалежності, де відбувається генеральна репетиція заходів до Дня Незалежності, повідомив режисер «Ходи Гідності» Алан Бадоєв. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Режисер розповів, що у День Незалежності до заходів приєднаються не лише військові, а й оперні співаки, музиканти, хорові колективи, симфонічні оркестри.

«Кожен із цих людей прославляє країну, і потрібно їх бачити», – сказав Алан Бадоєв.

Режисер наголосив, що репетиція заходу на Алеї Героїв Небесної Сотні – важливе дійство.

«Воно було задумане з великою любов’ю і з великою повагою до подій, які розгорталися на цій вулиці, адже звідти усе почалося. Там буде дійство, яке насамперед – про пам’ять цих людей, насамперед про те, що ми – не забули, насамперед про те, що молоде покоління має пам’ятати. Молоде покоління, наші діти повинні знати і завжди пам’ятати, що там відбувалося, що відбувається в країні. На наш погляд, це дуже важливо, і ми намагалися максимально відобразити це у символізмі», – наголосив Алан Бадоєв.

Він висловив сподівання, що задумані ідеї будуть близькі українцям, і у кожної людини буде можливість запам’ятати обличчя героя своєї країни та відчути його.

«Іноді слово «подвиг» – це лише слово, а мені хотілося б, щоб за цим словом стояли люди, живі чи мертві, і ми повинні їх пам’ятати», – сказав Алан Бадоєв.

Як повідомляли, у столиці затверджено програму заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України. 

О 18-й годині 22 серпня у центрі Києва розпочалася генеральна репетиція Ходи Гідності, що відбудеться у День Незалежності України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:38 :57