Новини » Політика 22 серпня, 2019, 16:02
Аваков відмовився служити Порошенку в останню хвилину, – Денис Жарких
Арсен Аваков
Арсен Аваков

Арсен Аваков в останню хвилину відмовився служити Петрові Порошенку, тому Володимир Зеленський йому винен. Якщо Зеленський поступить з ним некомпромісно, то це буде сигнал всьому політикуму, що він не віддає борги.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політолог Денис Жарких.

Ведуча поцікавилася, чому у «Слузі народу» не анонсують прізвища претендентів перед призначенням на посади. У відповідь він сказав, що це така стратегія команди Зеленського.

«Зеленський – це чорний лебідь, це певний кіт у мішку, тобто це політик, який переграв старий політикум, а нової команди зараз немає. Тому вони зараз гарячково шукають претендентів на посади. З іншої сторони, в них немає розуміння, хто їм потрібен. Тому зараз йде не тільки вибір кандидатів, але й стратегій», – зазначив пан Жарких.

Також в експерта запиталися, чи в українців не виникне дисонансу, якщо Аваков увійде в новий склад Кабміну. Він відповів, що у будь-якому випадку, як би ми не відносились до Авакова, Зеленський йому винен.

«Зрозумійте було дуже добре видно, що Аваков відмовився служити Порошенку в останню хвилину. Тут питання, що він йому винен і як він йому віддячить. Якщо Зеленський поступить з ним невдячно, тобто некомпромісно, то це буде сигнал всьому політикуму, що він не віддає борги. А ми ж знаємо, що Ланістери мають віддавати борги», – констатував Денис Жарких.

Нагадаємо, що новообраний народний депутат Давид Арахамія від «Слуги народу» сказав, що один міністр чинного уряду зможе перейти до нового.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 15:17 :15