Новини » Спорт 21 серпня, 2019, 11:27
Збірна України U-18 з футболу на турнірі у Чехії стартувала з нічиєї у грі зі словаками
Юніорська збірна України U-18 з футболу на турнірі Вацлава Єжека у Чехії / ffu.ua

Юніорська збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) стартувала на традиційному турнірі Вацлава Єжека, що проходить у Чехії. У своїй перші грі «синьо-жовті» розійшлися миром з однолітками зі Словаччини.

У поєдинку зі словаками підопічні Володимира Єзерського відкрили рахунок, повідомляє офіційний сайт УАФ. На 14-й хвилині дальній удар вийшов у Еріка Шуранова, який, до речі, приєднався до команди вже на місці змагань. Суперник відігрався на 60-й хвилині, скориставшись помилкою українців при виході з оборони. Словаки заробили штрафний і чітко його реалізували – 1:1.

Свій другий і останній матч у групі на турнірі Вацлава Єжека підопічні Володимира Єзерського проведуть сьогодні, 21 серпня, проти збірної Північної Македонії. Гра розпочнеться о 18:00 за київським часом.