В Офісі президента не розуміють, що відбувається у медичній сфері, - Супрун

Уляна Супрун. Фото: facebook

Виконувачка обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, що в Офісі президента не розуміють, що відбувається у медичній сфері.

Про це очільниця МОЗу заявила в ефірі телеканалу ZIK.

«Вони переважно більшість бачать те, що багато з вас показують і це завжди позитив. Замість того, щоб дивитися на цей позитив, який відбувається, 28 мільйонів 200 тисяч українців уже зайшли в реформу. Первинна ланка уже працює досить гарно. Є поодинокі речі, які ще не дійшли до кінця в первинній ланці. Можна покращити якість медичної допомоги, але це завжди можна робити. А вторинна ланка там де є лікарні, до кінця року мають автономізуватися. Ми не чуємо, що будуть якісь зміни в законі ідея є, що це буде продовжуватися», - зазначила Супрун.

Раніше виконувачка обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила, що якість вакцин не залежить від того, в якій країні її вироблено. Основний орієнтир, який визначає чи дійсно вакцини безпечні та ефективні – це хто і яким чином підтвердив їхню якість. І тут не йдеться про експертні думки окремо взятих осіб чи якусь географічну локацію.

Loading...