Новини » Події 21 серпня, 2019, 16:01
Україна готова завершити розмінування в районі мосту у Станиці Луганській
© Прес-служба Президента України
© Прес-служба Президента України

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи поінформувала представника ОБСЄ в ТКГ Мартіна Сайдіка стосовно виконання взятих на себе зобов’язань щодо завершення розмінування в районі мосту у Станиці Луганській та готовності розпочати ремонт переходу з першої половини дня 22 серпня 2019 року.

Про це повідомила прессекретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook.

«Однозначно, до початку відновлювальних робіт на мосту має бути демонтовано блокпост НЗФ ОРЛО. В подальшому демонтаж фортифікаційних споруд з обох боків в районі КПВВ «Станиця Луганська» повинен бути одночасним та дзеркальним. Досягнуто домовленості, що всі роботи по мосту мають відбуватися в тісній координації з СММ ОБСЄ», – зазначила прессекретар.

Вона повідомила, що триває конструктивна робота над взаємним звільненням утримуваних осіб.

«Безперебійне водопостачання всієї території Донбасу – один з пріоритетів роботи соціально-економічної підгрупи, де продовжують шукати шляхи поліпшення гуманітарної ситуації для всіх мешканців Донецької та Луганської областей. Всі учасники підгрупи погодились, що більшої уваги потребує питання повернення української державної та приватної власності на території ОРДЛО, оскільки ця проблема є ключовою», – сказала Оліфер.

За її словами, тристороння контактна група відзначила, що в цілому режим тиші, оголошений 21 липня 2019 року, має сприятливий вплив на безпекову ситуацію на Донбасі, хоча, нажаль, не обійшлося без втрат. Подальше безстрокове дотримання режиму тиші є особливо важливим в контексті початку нового навчального року.

Нагадаємо, 20 серпня СЦКК повідомляла, що демонтаж фортифікаційних споруд біля Станиці Луганської зупинили через дії РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 15:06 :50