Новини » Суспільство 21 серпня, 2019, 19:00
У Польщі кількість легальних працівників з України перевищила 480 тис. осіб

У Польщі від початку поточного року число зареєстрованих іноземних працівників зросло на 75 тис. і досягло позначки 644 тисячі людей.

Про це повідомляє «Польське Радіо» з посиланням на дані закладу страхування ZUS.

«Звісно, більшість з них, 483 тисячі, є громадянами України. Наступна національна група вже у понад десятеро менша. Ми говоримо про громадян Білорусі, яких є у межах 38 тисяч. Далі маємо грузинів – приблизно 9,5 тисяч, а потім молдаван і громадян Росії – понад 8 тисяч» - проінформував речник ZUS Войцех Андрусєвич.

Також він додав, що всі зареєстровані іноземні працевлаштовані у Польщі легально.

«Насправді у межах 70% тих, хто розпочинає у Польщі працю (ми тут говоримо про іноземців), розпочинають її, маючи ставку. Лише у межах 3-4% - це ті, хто відкриває власну підприємницьку діяльність. А решта – це ті, хто працює на основі договору доручення», - сказав речник.

Експерт з ринку праці Анджей Кубісяк наголосив, що газулі, які найчастіше потребують українські працівники це промислова, будівельна та транспортно-логістична.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що кожен п’ятий громадянин України, а це 3,2 млн осіб, наразі перебуває на постійному працевлаштуванні за кордоном.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 20:35 :39