Новини » Політика 21 серпня, 2019, 17:25
Суд щодо ексзаступника генпрокурора Кузьміна перенесли на вересень
ZIK
ZIK

Судове засідання щодо ексзаступника генпрокурора Рената Кузьміна, арешту якого вимагає ГПУ, перенесли на вересень.

Як повідомив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, колишній заступник Секретаря РНБО (2013-2014 рр.), перший заступник генпрокурора України (2010–2013 рр.) Ренат Кузьмін, сьогоднішній судовий процес щодо нього призупинений і розгляд справи перенесли на 12 вересня.

«Тобто, спроби арештувати мене, чинного народного депутата України, без дозволу ВРУ, продовжуються. І не просто продовжуються, а відбуваються в умовах, м’яко кажучи, істерії. Сьогодні для того, щоб суд не зміг остаточно прийняти рішення, прокурори втекли із процесу», – заявив він.

Ренат Кузьмін пояснив, що ГПУ вимагає арешту, оскільки вважає, що він ухиляється від слідства і переховується за кордоном. Він заявив, що це не відповідає дійсності, нині він перебуває на Черкащині, і переховуватися для нього нема сенсу, позаяк він не є підозрюваним у жодній справі. Ренат Кузьмін також запевнив, що останні п’ять років він перебував на території України.

«Але багато людей, включаючи і державних чиновників, і представників спецслужб України допомагали мені уникнути незаконного арешту», – додав Ренат Кузьмін.

Як повідомляли раніше, у липні 2019 року Служба безпеки України почала перевіряти, чи перебували Андрій Клюєв, Анатолій Шарій та Ренат Кузьмін в Україні останні 5 років, що є умовою участі у виборах.

Згодом адвокат Кузьміна заявляв, що рішення суду, яке скасовує постанову ЦВК і повертає ексзаступнику генпрокурора Ренату Кузьміну статус кандидата у народні депутати, є повністю законним та обґрунтованим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:07 :07