Новини » Світ 21 серпня, 2019, 21:30
Путін заявив, що «Росія не рветься» в Раду Європи

Володимир Путін заявив, що Росія не рветься до Ради Європи, і якщо країну не хочуть там бачити, Москва може обійтися без членства в цій організації.

Про це повідомляє РБК.

«Що стосується нашої роботи в Раді Європи. Ми туди не рвемося. Якщо нас там не хочуть бачити, ми готові обійтися без цього «, – сказав Путін.

При цьому Путін нагадав, що якщо Росія покине РЄ, її громадяни втратять право звертатися до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). «Тоді ті люди, про інтереси яких ви проявляєте таку ніжну турботу, не зможуть звернутися до ЄСПЛ. Не думаю, що це є найкращим способом будівництва єдиної Європи від Лісабона до Владивостока «, – зауважив він.

Нагадаємо, у 2014 році російська делегація втратила більшу частину повноважень в Парламентській асамблеї РЄ через події в Криму і на сході України. Після цього Росія на час припинила брати участь в ПАРЄ.

У червні 2019 року Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 08:38 :27