НАБУ закрило справу проти кінокомпанії Зеленського

Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження, яке було відкрите за фактом можливої розтрати Державного бюджету компанією президента України Володимира Зеленського «Кіноквартал».

Про це повідомили у бюро на запит «Українських Новин».

«Вказане кримінальне провадження закрите 8.07.2019 на підставі п.2 ч.1 ст.284 Кримінального процесуального кодексу України, зважаючи на те, що під час здійснення досудового розслідування за вказаним фактом не було виявлено жодних даних, які б вказували на наявність в діях службових осіб Держкіно та представників ТОВ "Кіноквартал" ознак складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (розтрата державних коштів в особливо великих розмірах)», - зазначено у відповіді.

Відповідь НАБУ. Фото Українських новин
Відповідь НАБУ. Фото Українських новин

Нагадаємо, справа була відкрита детективами НАБУ в квітні цього року за заявою організації «Союз добровольців», через те що Держкіно фінансувало 49% бюджету фільму кінокомпанії Зеленського під назвою «Я, ти, він, вона».

Раніше повідомлялося, що у Держкіно готові співпрацювати з «Студією Квартал 95», але тільки коли усунуть конфлікт інтересів щодо Володимира Зеленського.

 

Loading...