НАБУ мовчало, коли минулій владі «гроші мішками носили», – адвокат

Адвокат Ростислав Кравець. Фото: incon.com.ua

Справу проти нардепа Ігоря Кононенка у НАБУ відкрили для того, щоб її ж і «поховати».

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив адвокат Ростислав Кравець.

Гість студії, відповідаючи на запитання ведучих щодо «активізації» роботи НАБУ останнім часом, зауважив, що не бачить «ККД» від роботи антикорупційних органів. А ось «ІБД» («імітація бурхливої діяльності»), пожартував юрист, значно підвищилася.

Коментуючи відкриту НАБУ справу за фактом декларування недостовірної інформації депутатом Верховної Ради Ігорем Кононенком, Ростислав Кравець зауважив, що такі питання – це окрема категорія справ.

«По-перше, про яку саме декларацію йде мова? Коли він не вніс у декларацію? Якщо минуло три роки з моменту виявлення, забудьте про будь-який вирок. Це ж прямі норми закону. Те, що стосується НАБУ і що стосується минулої влади, на мій погляд, от у мене особисто склалося враження, що НАБУ, навпаки, максимально прикриває минулу владу», – заявив Ростислав Кравець.

Адвокат продовжив: «Яскравий приклад – пан Крючков, який мішками носив гроші на «Ленінську кузню», про яку ми дізналися за тиждень до виборів. При цьому ми дізналися, що НАБУ два роки вело це кримінальне провадження».

Водночас, каже він, керівництво НАБУ, яке зазвичай говорить про різні справи, цього разу мовчало.

«Тут така справа, що мішками носили гроші минулому президенту, а НАБУ як води у рот набрало», – заявив Ростислав Кравець.

Адвокат переконаний, що справу проти нардепа Ігоря Кононенка у НАБУ відкрили для того, щоб її ж і «поховати».

Як повідомляли, НАБУ відкрило справу за фактом декларування недостовірної інформації депутатом Верховної Ради Ігорем Кононенком (фракція «Блок Петра Порошенка»).

Loading...