На адмінкордоні Херсонської області з Кримом утворилася черга з понад 500 осіб

На адміністративному кордоні Херсонської області з Кримом на пункті пропуску «Чонгар» вдень 21 серпня утворилася черга з понад 500 осіб.

Люди стояли в черзі до паспортного контролю в сторону Криму приблизно три години через те, що на паспортному контролі працювало всього одне вікно, – повідомляє Крим.Реалії

За словами начальника сектора з питань взаємодії із засобами масової інформації Держприкордонслужби України Максима Сороки, черга зібралася через наплив людей, які приїхали з поїзда «Київ – Новоолексіївка». Станом на 16:00, черги вже не було.

«Є такі моменти, коли приходить поїзд у Новоолексіївку. Частина людей прямує до Криму. Є такі, які повертаються, а є такі, що їдуть назад. Трапляється, що вони одночасно прибувають на КПВВ. Кажуть, що там одне віконце працює. Так не буває. У нас влітку працює по два віконця. Коли йде додатковий наплив, то організовуються додаткові місця. В середньому на одну людину йде до 30 секунд», – пояснив Сорока.

Нагадаємо, заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін закликав українців утриматися від поїздок до анексованого Криму через регулярні «порушення прав».

Loading...