Новини » Політика 21 серпня, 2019, 13:46
Краще б Україну включили в G8, - Кацман
ZIK
ZIK

Заяви про повернення Росії до Великої вісімки свідчить, що наші західні партнери думають про свої інтереси. Я б з радістю коментував, щоб Україну включали в G8, це було б набагато цікавіше.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Пан Кацман прокоментував заяви про намір повернути Росію у G8. На його думку, це вказує на те, що тема санкцій і міжнародної ізоляції Росії не дала свого результату. І наші західні партнери перш за все думають про свої інтереси.

«Я б з радістю коментував, щоб Україну включали в G8, це було б набагато цікавіше. Наші західні партнери солідарні з Україною і напевно вважають, що анексія Криму і події на Донбасі не повинні відбуватися у 21 ст. в центрі Європи. Але на санкціях Росії вони втрачають великі гроші і вони про це весь час думають», – зазначив експерт.

Також, за його словами, світ очікує величезну кризу. Зараз багато економістів говорять про те, що торгова і фондова війна між США і Китаєм призведе до серйозної фінансово-економічної кризи, яка докотиться і до України.

«Дай Бог, щоб ми мали сили її подолати, але ми повинні розуміти, що в умовах такої кризи кожна країна буде турбуватися про свої власні інтереси і своїх виборців. Вони будуть думати про економічні речі, які дозволять уникнути кризу», – наголосив Кацман.

До слова, президент США Дональд Трамп заявив, що «безперечно» підтримав би повернення Росії в Велику вісімку (G8).

Нагадаємо, що напередодні президент Франції Еммануель Макрон заявив, що повернення до формату G8 і участь в ній Росії можливо після врегулювання конфлікту в Україні.

Росія була виключена з Великої вісімки в 2014 році після анексії Криму. З того часу представники західних країн неодноразово заявляли, що відновлення участі РФ в Великій вісімці пов’язано з »кримським питанням» і дотриманням Росією мінських угод, які передбачають припинення конфлікту на Донбасі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 19:48 :35